We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonanie instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Żarnowiec” w ramach projektu pod nazwą „Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej oraz stacjach głębinowych
Reference number: IR.271.7.2022
II.1.2)Main CPV code
09331200 Solar photovoltaic modules
II.1.4)Short description:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie 32 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 735,14 kWp na nieruchomościach oraz gruntach stanowiących własność Gminy Żarnowiec.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) sporządzonym przez F.H. MPBP Eugeniusz Poręba Miechów ul. Racławicka 43a 32-200 Miechów
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
09332000 Solar installation
45311200 Electrical fitting work
45315600 Low-voltage installation work
45315300 Electricity supply installations
45311100 Electrical wiring work
45315100 Electrical engineering installation works
II.2.4)Description of the procurement:
.1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie 32 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 735,14 kWp na nieruchomościach oraz gruntach stanowiących własność Gminy Żarnowiec.
2. Wszystkie planowane instalacje znajdują się na terenie Gminy Żarnowiec.
3. Wyszczególnienie zestawów instalacji PV:
1 Oczyszczalnia Ścieków Żarnowiec
2 Stacja głębinowa Zarnowiec
3 Stacja głębinowa Małoszyce
4 Stacja głębinowa Koryczany
5 Stacja głębinowa Chlina Górna
6 Urząd Gminy Żarnowiec
7 Dom kultury Żarnowiec
8 Przedszkole Żarnowiec
10 Ośrodek zdrowia Żarnowiec
11 Budynek na stadionie Żarnowiec
12 Budynek komunalny Żarnowiec
13 Budynek komunalny Żarnowiec
14 Budynek komunalny Żarnowiec
15 Budynek komunalny Żarnowiec
16 Szkoła podstawowa Chlina
17 Szkoła podstawowa Małoszyce
18 Biblioteka Łany Wielkie
19 Remiza OSP Łany Małe
20 Remiza OSP Wola Libertowska
21 Remiza OSP Łany Wielkie
22 Remiza OSP Brzeziny
23 Remiza OSP Małoszyce
24 Remiza OSP Jeziorowice
25 Remiza OSP Otola
26 Remiza OSP Udórz
27 Remiza OSP Łany Średnie
28 Remiza OSP Koryczany
29 Remiza OSP Chlina
30 Budynek komunalny Wola Libertowska
31 Budynek komunalny Koryczany
32 Budynek komunalny Otola
4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkim i niezbędnymi składnikami iwłączeniem do instalacji budynku,
2) Roboty instalatorskie i montażowe, w tym: prace budowlane obejmujące:
➢Wybudowanie instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 735,14 kWp.
➢Montaż dedykowanych konstrukcji do danego poszycia dachowego lub gruntu podinstalację modułów fotowoltaicznych.
➢Montaż modułów fotowoltaicznych wraz z optymalizatorami mocy.
➢Wykonanie okablowania strony prądu stałego oraz przemiennego wraz z wykonaniem niezbędnych tras kablowych.
➢Wykonanie przebić, otworów montażowych oraz przejść instalacyjnych przez przegrody budowlane.
➢Montaż rozdzielnic z zabezpieczeniami DC/AC
➢Montaż inwertera
➢Wykonanie uziemienia instalacji fotowoltaicznej.
➢Podłączenie instalacji fotowoltaicznej o instalacji elektroenergetycznej budynku.
➢Prace porządkowe.
➢Przeprowadzenie rozruchu instalacji fotowoltaicznej.
➢Przeprowadzenie pomiarów: ochrony przeciwporażeniowej, rezystancji izolacji, rezystancji uziemienia oraz impedancji pętli zwarcia.
3) sporządzenie zgłoszenia mikroinstalacji fotowoltaicznych do sieci elektroenergetycznej po zakończonym montażu oraz odbiorze prac w terminie 7 dni po odbiorze danej instalacji.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) sporządzonym przez F.H. MPBP Eugeniusz Poręba Miechów ul. Racławicka 43a 32-200 Miechów.
6.Niniejsze zamówienie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
7. Mając na uwadze wymagania zawarte w art. 101 ust. 1 ustawy Pzp dotyczące dostępności wszystkich użytkowników, a w szczególności osób niepełnosprawnych Zamawiający wymaga, tam gdzie wymaga tego przedmiot zamówienia, przeprowadzenia montażu w sposób zapewniający możliwość wykonywania czynności obsługowych dla osób niepełnosprawnych.
Z uwagi na goraniczoną ilość znaków w ogłoszeniu pozostałe informacje w SWZ