Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ultra žemos temperatūros šaldiklis ir jo priedai
II.1.2)Main CPV code42513200 Refrigerating equipment
II.1.4)Short description:
Ultra žemos temperatūros šaldiklis ir jo priedai. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas.
Perkančioji organizacija reikalauja pasiūlymo galiojimo užtikrinimo.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 19 834.71 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42513200 Refrigerating equipment
II.2.4)Description of the procurement: