VII.1.2)Texto que se va a corregir en el anuncio originalNúmero de apartado: II.2.4
En lugar de:
2.4. wyposażenie 21 stanowisk obsługi klienta w tym 8 stanowisk sprzedaży i personalizacji we własnych punktach Zamawiającego (komputery i peryferia niezbędne do sprawnej i autonomicznej obsługi zadań);
Léase:
2.4. wyposażenie 21 stanowisk obsługi klienta w tym 8 stanowisk sprzedaży i personalizacji we własnych punktach Zamawiającego (komputery i peryferia niezbędne do sprawnej i autonomicznej obsługi zadań) zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Załącznika nr 1 do SIWZ - Załącznik nr 1 do umowy - Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna stanowisk obsługi;
Número de apartado: II.2.4
2.7. 400 kasowników do obsługi zbliżeniowych kart płatniczych (EMV);