Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Nuotolinio valdymo išmontavimo mechanizmo (roboto) pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42997300 Pramoniniai robotai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamas nuotolinio valdymo mechanizmas skirtas konstrukcijų ardymui, pjaustymui, smulkinimui ir pakrovimui.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)80500000 Apmokymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Tiekėjas turi per 180 kalendorinių dienų nuo sutarties įsigaliojimo dienos pristatyti į IAE vieną nuotolinio valdymo išmontavimo mechanizmą ir kartu teikiamą įrangą ir apmokyti darbuotojus juo dirbti.