Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 262334-2019
Magyarország-Budaörs: Kutatófúrási munka
2019/S 108-262334
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
BAF-3, BAF-3A, BAF-4 mélyfúrások
Hivatkozási szám: EKR000512192019
II.1.2)Fő CPV-kód
45122000 Kutatófúrási munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A BAF-3, BAF-3A és BAF-4 mélyfúrás kivitelezése, vizsgálata.
Bükkösd és Boda külterületén 2 fúrási helyszínen 3 mélyfúrás kivitelezése, helyszíni mérésekkel, mintázásokkal, laboratóriumi vizsgálatokkal, dokumentálással és értékeléssel.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45255500 Fúrási és feltárási munka
73111000 Kutatólaboratóriumi szolgáltatások
76340000 Magfúrás, csőfúrás
76440000 Fúrólyuk-szelvényezési szolgáltatások
76470000 Kúttesztelési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. Átalány áras tevékenységek (egyenes áfa)
1.1. Fúrások dokumentáló és értékelő jelentésének készítése
2. Tételes elszámolású tevékenységek (egyenes áfa)
2.1. Földtani dokumentálás
2.1.1. Fúrómag komplex dokumentálása
2.1.2. Magszkenneres felvétel
2.1.3. Furadék dokumentálása
2.2. Laboratóriumi vizsgálatok
2.2.1. Ásvány-kőzettani, geokémiai és őslénytani vizsgálatok
2.2.2. Kőzetfizikai vizsgálatok
2.2.3. Kőzetmechanikai vizsgálatok
2.2.4. Víz- és gázvizsgálatok
2.3. Mérnöki közreműködés (400 mérnöknap)
3. Tételes elszámolású tevékenységek (fordított áfa)
3.1. Kutatófúrások létesítése
3.1.1. Magfúrás
3.1.2. Fúrás mag nélkül, béléscsövezés
3.1.3. A fúráshoz kapcsolódó kiegészítő tevékenységek
3.2. Helyszíni vizsgálatok a fúrólyukban
3.2.1. Mélyfúrás-geofizikai mérések
3.2.2. Pakkeres hidraulikai mérések
3.2.3. Geotechnikai helyszíni vizsgálatok
3.3. Többpakkeres rendszerek telepítése hosszú távú megfigyelésekhez
Alapadatok, műszaki paraméterek és tervezett mennyiségek:
BAF-3 fúrás: mélysége 850 m; képződmény: 0–10 m negyedidőszak, 10–700 m kővágószőlősi homokkő, 700–850 m bodai agyagkő; fúrás típusa: magfúrás; záró talp-átmérő: 120,6/96 mm;
BAF-3A fúrás: mélysége 1600 m; képződmény: 0-800 m ld. BAF-3, 800–1500 m bodai agyagkő, 1500–1600 m cserdi konglomerátum; fúrás típusa: 0–750 m teljes szelvényű fúrás, 750–1600 m magfúrás; záró talp-átmérő: 120,6/96 mm;
BAF-4 fúrás: mélysége 800 m; képződmény: 0–10 m negyedidőszak, 10–700 m bodai agyagkő, 700–800 m cserdi konglomerátum; fúrás típusa: magfúrás; záró talp-átmérő: 120,6/96 mm.
A tartalékkeret mértéke a szerződéstervezet 2. sz. mellékletének 1–4. pontjában felsorolt feladatok díjösszegének 5 %-a.