II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Numer referencyjny: 701801422
II.1.2)Główny kod CPV14622000 Stal
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14622000 Stal
II.2.4)Opis zamówienia:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 2
Zadanie nr 3 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 3
Zadanie nr 4 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 4
Zadanie nr 5 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 5
Zadanie nr 6 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 6
Zadanie nr 7 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 7
Zadanie nr 8 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Część nr: 8