Dienstleistungen - 262947-2022
Suomi-Helsinki: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2022/S 095-262947
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tilausajopalvelut 2021–2026, JPR Kuljetus Sarriojärvi - Sodankylä 28.4.2022, Diaari 5452
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: