Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/25/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rekonstrukce vozovny Slovany Plzeň, Slovanská alej 35
II.1.2)Hlavní kód CPV45000000 Stavební práce - MA12 - IA13
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této Veřejné zakázky je kompletní zhotovení díla spočívajícího v rekonstrukci Areálu vozovny Slovany a výstavby s tím související infrastruktury na adrese Slovanská alej 35, Plzeň, nacházející se v katastrálním území Plzeň a katastrálním území Hradiště u Plzně, obci Plzeň, ČESKÁ REPUBLIKA, včetně dodávky příslušných technologií, uvedení jednotlivých stavebních celků/objektů do zkušebního provozu, je-li to příslušnými právními předpisy vyžadováno, zajištění udělení kolaudačního souhlasu a poskytnutí dalších plnění, která jsou popsána v návrhu smlouvy o dílo, a rovněž zhotovení dokumentace skutečného provedení stavby. Součástí předmětu plnění je mimo jiné vybudování vlakové cesty a měnírny.