Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de trabajo temporal (ETT) para selección y puesta a disposición de personal interino
Número de referencia: JRC/SVQ/2018/R.1/0065/OC
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
El objeto de la presente licitación es la celebración de un contrato marco múltiple (con 3 contratistas) para contratar los servicios de Empresas de Trabajo Temporal (ETT) que permitan poner a disposición del órgano contratante el personal interino necesario para la realización de los siguientes trabajos durante el periodo 2019-2022:
— Secretario/a de dirección o Secretario/a de unidad,
— auxiliar administrativo,
— asistente financiero,
— informático,
— diversos perfiles científicos,
— logística,
— cualquier otro perfil desempeñado por trabajadores del sitio de Sevilla.
La formación y experiencia se definirá para cada puesto concreto a cubrir.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.2.4)Descripción del contrato:
Servicios de trabajo temporal (ETT) para selección y puesta a disposición de personal interino.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laikinojo įdarbinimo paslaugos laikiniesiems darbuotojams atrinkti ir parūpinti
Nuorodos numeris: JRC/SVQ/2018/R.1/0065/OC
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo dalyvauti konkurse tikslas – sudaryti preliminariąją sutartį su keliais tiekėjais (su 3 rangovais) siekiant gauti laikinojo įdarbinimo agentūrų paslaugas, skirtas perkančiąją organizaciją aprūpinti laikinaisiais darbuotojais, kurių reikia atlikti šioms užduotims per 2019–2022 m. laikotarpį:
— atsakingojo sekretoriaus arba skyriaus sekretoriaus,
— administracijos asistento,
— finansų asistento,
— kompiuterių specialisto,
— įvairių mokslo profilių,
— logistikos,
— bet kokio kito profilio, susijusio su darbo vietoje Sevilijoje darbuotojų atliekamomis užduotimis.
Mokymas ir patirtis bus nurodyti kiekvienai atrenkamai specifinei pozicijai.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Laikinojo įdarbinimo paslaugos laikiniesiems darbuotojams atrinkti ir parūpinti.