Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Vooraankondiging flexibele arbeidskrachten
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
Let op, zie voor meer informatie de bijgevoegde vacaturetekst.
De scope van de Opdracht betreft het inhuren van flexibele arbeidskrachten tot en met schaal 9. Het betreft hier veelal functies van administratieve en technische aard.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 14 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Circa 300 flexibele arbeidskrachten per jaar met een spend van circa 14 000 000 EUR per jaar.