Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
57/54/3/18/048 - schoonmaak van de lokalen en ramen van gebouwen Infrabel voor regio Vlaanderen
Referenznummer der Bekanntmachung: I-I.NW-57/54/3/18/048-F06_1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanneming bestaat hoofdzakelijk uit:
— het schoonmaken van de bureaus, gangen, trappen, keuken,
— het opruimen en de selectieve afvalsortering,
— het schoonmaken van het sanitair (WC, douches, wasbakken [...]),
— het schoonmaken van de onmiddellijke omgeving en de wegen,
— het schoonmaken van de sectionaalpoorten,
— het schoonmaken van de metalen bekleding,
— het schoonmaken van de ramen,
— het schoonmaken van de werkplaatsen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maintenance Gent-St-Pieters
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
Maintenance Gent Zeehaven
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Maintenance Antwerpen Noord
Los-Nr.: 6
Maintenance Antwerpen Oost
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Production Plant Roeselare
Los-Nr.: 11