Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: P197008
II.1.2)Código CPV principal79631000 Servicios de personal y de nóminas
II.1.4)Breve descripción:
Payrolldienstverlening voor AVROTROS en KRO-NCRV, dit betreft een gezamenlijke aanbesteding van beide omroepen.
Het doel is om een Raamovereenkomst met één (1) payrolldienstverlener te sluiten. NB. de omroepen sluiten ieder een eigen contract met deze dienstverlener.
Scope:
Het sluiten van een Raamovereenkomst met een payrolldienstverlener voor de inhuur c.q. ter beschikking stellen van flexibele krachten om onder leiding en toezicht van de aanbestedende dienst te werken. De flexibele krachten worden door de aanbestedende dienst zelf geworven. De payrolldienstverlener neemt het juridisch werkgeverschap op zich.
Expliciet buiten de scope van deze aanbesteding vallen:
— Flexibele krachten die zich op eigen verzoek laten verlonen door een verloningsbedrijf c.q. payrollbedrijf,
— Flexibele krachten die verloond worden op basis van het Rariteitenbesluit of de Artiestenregeling en die niet in dienst zijn van het verloningsbedrijf c.q. payrollbedrijf.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
De aanbesteding bestaat uit één (1) perceel met een geschatte omvang voor beide omroepen van EUR 400 000,- per jaar. De geschatte omvang is per omroep ca. EUR 200 000,- per jaar.