Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: WSD ref INK-2019/WSD01
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
WSD heeft voor de uitvoering van de werkzaamheden die WSD in de regio uitvoert in opdracht van diverse opdrachtnemers, regelmatig behoefte aan de tijdelijke inhuur van uitzendkrachten. Deze behoefte aan extra krachten ontstaat door pieken in de werkzaamheden, vervanging bij ziekte of andere redenen. Het betreft met name medewerkers groenvoorziening, medewerkers logistiek en industrie en aangedragen kandidaten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1: medewerkers groenvoorziening
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie aanbestedingsdocument.
Perceel 2: medewerkers logistiek en industrie
Perceel nr.: 2