II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Συντήρηση και επισκευή οχημάτων του Δήμου Αιγάλεω.
Referenznummer der Bekanntmachung: 108113
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της συμφωνίας - πλαίσιο είναι η ανάδειξη αναδόχου για την προμήθεια των απαραίτητων ανταλλακτικών και πιθανών αναλωσίμων (μηχανές, πλαίσιο υπερκατασκευές κ.λπ.), των οχημάτων / μηχ. έργου του Δήμου Αιγάλεω, καθώς και η παροχή των υπηρεσιών πάσης φύσεως επισκευής των οχημάτων / μηχ. έργου και των υπερκατασκευών αυτών του Δήμου Αιγάλεω σε εξωτερικά συνεργεία, συμπεριλαμβανομένων των απαραίτητων ανταλλακτικών και αναλωσίμων, για τις ανάγκες που τυχόν προκύψουν κατά τη διάρκεια 36 μηνών, όπως αναλύεται εκτενώς στα Παραρτήματα: Α΄ «Τεχνική έκθεση - τεχνική περιγραφή - τεχνικές προδιαγραφές - ενδεικτικός προϋπολογισμός - συγγραφή υποχρεώσεων» της παρούσας.
Η παρούσα συμφωνία - πλαίσιο υποδιαιρείται σε 8 τμήματα (ή στο παρόν τεύχος «ομάδες»), τα οποία αντικατοπτρίζουν το σύνολο των οχημάτων / μηχ. έργου που είναι διαθέσιμα στον Δήμο Αιγάλεω, στην παρούσα χρονική στιγμή.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 209 677.42 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 8
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 8
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε απορριμματοφόρα - πλυντήρια κάδων.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
50118400 Pannen- und Abschleppdienste für Kraftfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε απορριμματοφόρα - πλυντήρια κάδων, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε φορτηγά ανοιχτά με καρότσα, γερανό, καλάθι, βυτίο κ.λπ..
Los-Nr.: 2
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε φορτηγά ανοιχτά με καρότσα, γερανό, καλάθι, βυτίο κ.λπ., που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε λεωφορεία.
Los-Nr.: 3
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε λεωφορεία, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε επιβατικά φορτηγάκια κλειστά.
Los-Nr.: 4
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε επιβατικά φορτηγάκια κλειστά, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε δίκυκλα.
Los-Nr.: 5
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε δίκυκλα, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε σάρωθρα.
Los-Nr.: 6
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε σάρωθρα, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε φορτωτές - φορτωτές με εκσκαφέα.
Los-Nr.: 7
Προμήθεια ανταλλακτικών και παροχή επισκευαστικών εργασιών σε φορτωτές - φορτωτές με εκσκαφέα, που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
Προμήθεια ελαστικών επισώτρων και παροχή τοποθέτησης - επισκευαστικών εργασιών αυτών, για όλα τα οχήματα του Δήμου.
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Προμήθεια ελαστικών επισώτρων και παροχή τοποθέτησης - επισκευαστικών εργασιών αυτών, για όλα τα οχήματα του Δήμου που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας, η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.