2. Opis sposobu dokonania spełnienia warunków, o których mowa w ust. 1:
1) w celu wykazania się spełnieniem warunku posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia, Wykonawca musi wykazać się w całości należytym wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres jego działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwa zamówienia z czego co najmniej:
a) jednego zamówienia o charakterze i złożoności porównywalnej z zakresem niniejszego zamówienia polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy zamkniętej pływalni o długości niecki basenowej co najmniej 25 m,
b) jednego zamówienia o charakterze i złożoności porównywalnej z zakresem niniejszego zamówienia polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy obiektu użyteczności publicznej lub obiektu biurowego o kubaturze minimum 5.000 m³,
2) w celu wykazania się spełnieniem warunku dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, Wykonawca musi wykazać się, że dysponuje przynajmniej:
a) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku,
b) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania konstrukcji obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku,
c) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku,
d) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku,
e) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku,
f) jedną osobą posiadającą uprawnienia projektanta do projektowania obiektów objętych zamówieniem z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń i z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem na tym stanowisku.