We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 26357-2022
Lietuva-Vilnius: Hemodializės medžiagos
2022/S 012-026357
Skelbimas apie sutarties skyrimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės Anesteziologijos-Reanimacijos centrui (Nr. 2392)
Nuorodos numeris: 577897
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33181520 Hemodializės medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos įvairios medicinos pagalbos priemonės anesteziologijai ir intensyviai terapijai. Pirkimas skaidoma sį 32 pirkimo dalis.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos (ECMO) sistema suaugusiems su integruotais spaudimo davikliais
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
60 vnt.
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos sistema
Pirkimo dalies Nr.: 2
18 vnt.
Švirkštas arterinio kraujo mėginio paėmimui
Pirkimo dalies Nr.: 3
33141310 Švirkštai
100000 vnt.
Kateteris surfaktanto įvedimui
Pirkimo dalies Nr.: 4
100 vnt.
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 5
150 vnt.
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 6
Dantų šepetėliai
Pirkimo dalies Nr.: 7
33140000 Medicinos reikmenys
30000 vnt.
Tracheostominis filtras
Pirkimo dalies Nr.: 8
120 vnt.
Priemonės hemofiltracijos procedūrai su „Infomed HF-440-05“ aparatu
Pirkimo dalies Nr.: 9
43000 vnt.
Kvėpavimo filtras Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 10
18000 vnt.
Kvėpavimo filtras Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 11
Adata spinalinė 20G
Pirkimo dalies Nr.: 12
33141320 Medicininės adatos
10000 vnt.
Adata spinalinė 22G
Pirkimo dalies Nr.: 13
Abliacijos kateteriai
Pirkimo dalies Nr.: 14
33141200 Kateteriai
176 vnt.
Dviejų spindžių tracheostominis vamzdelis
Pirkimo dalies Nr.: 15
500 vnt.
Kontūras su dvigubo kaitinimo sistema
Pirkimo dalies Nr.: 16
1000 vnt.
Uždara atsiurbimo iš tracheostominio vamzdelio sistema
Pirkimo dalies Nr.: 17
400 vnt.
Uždara atsiurbimo iš intubacinio vamzdelio sistema
Pirkimo dalies Nr.: 18
6000 vnt.
Deguonies kaukė su integruotu iškvėpimo filtru
Pirkimo dalies Nr.: 19
33157110 Deguonies kaukės
15000 vnt.
Autonomiškai šildantis apklotas dviejų dalių
Pirkimo dalies Nr.: 20
Adatą vakuuminiam mėgintuvėliui
Pirkimo dalies Nr.: 21
20000 vnt.
Echogeniška adata perifernei nervų blokadai
Pirkimo dalies Nr.: 22
1800 vnt.
Kateteris gimdos kaklelio atverimui
Pirkimo dalies Nr.: 23
Kaukė deguonies su rezervuaru
Pirkimo dalies Nr.: 24
800 vnt.
Viso veido kaukė
Pirkimo dalies Nr.: 25
33157100 Medicininių dujų kaukės
900 vnt.
Elektromiografijos elektrodas Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 26
50 vnt.
Elektromiografijos elektrodas Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 27
Elektromiografijos elektrodas Nr. 3
Pirkimo dalies Nr.: 28
Elektromiografijos elektrodas Nr. 4
Pirkimo dalies Nr.: 29
Juostelinis elektrodas Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 30
5 vnt.
Juostelinis elektrodas Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 31
Juostelinis elektrodas Nr. 3
Pirkimo dalies Nr.: 32