Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: DZ.3321.44.2021
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków:
— zad. 1 – pieluchomajtki,
— zad. 2 – podkład higieniczny.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 2.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 2 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: DZ.3321.44.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis: