Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pagrindžiamasis tyrimas dėl Reglamentų Nr. 1/2003 ir Nr. 773/2004 vertinimo
Nuorodos numeris: COMP/2022/OP/0004
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79310000 Rinkos tyrimų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Komisija perka tyrimą, kuriuo bus remiamas Reglamentų Nr. 1/2003 ir Nr. 773/2004 vertinimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79310000 Rinkos tyrimų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Parama reglamentų Nr. 1/2003 ir Nr. 773/2004 vertinimui.