Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Zalaegerszeg - MFCS kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR001607882021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Zalaegerszegi Sport- és Rendezvénycsarnok létesítése
VI. szakasz: Kiegészítő információk