Dienstleistungen - 264316-2021
Griechenland-Komotini: Bewachungsdienste
2021/S 100-264316
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ανάδειξη αναδόχου για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης, στις πόλεις Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη και Ορεστιάδα.
Referenznummer der Bekanntmachung: 691/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Φύλαξη των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δ.Π.Θ. στις πόλεις Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Ξάνθη.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 123 612.91 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δ.Π.Θ., στις πόλεις Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Ξάνθη, συνολικής διάρκειας δύο (2) ετών από την υπογραφή της σχετικής σύμβασης και με δικαίωμα προαίρεσης με μονομερή παράταση εκ μέρους του Πανεπιστημίου, για ένα (1) επιπλέον έτος από τη λήξη της αρχικής, ύστερα από απόφαση του αρμοδίου οργάνου της αναθέτουσας αρχής.