II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 - nr grupy: 246-7.
Numer referencyjny: 701801448
II.1.2)Główny kod CPV24910000 Kleje
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 - nr grupy: 246-7, wg asortymentu i w szacunkowych ilościach szczegółowo określonych w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24910000 Kleje
II.2.4)Opis zamówienia:
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 9 522 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 2
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 50 220 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 3
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 97 213 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 4
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 3 210 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 5
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 12 500 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 6
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 1 000 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 7
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 22 092 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 8
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 4 800 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 9
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 16 000 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 10
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 36 500 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.
Część nr: 11
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany. Szacunkowa ilość dostaw - 64 750 szt. Wymagane oferty dotyczące zakupu.