Supplies - 264500-2018
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2018/S 116-264500
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Numer referencyjny: 701801408
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy materiałowej 288-1.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
1.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-25 (SDOD V-25) ze stali w gatunku S480W szt. 6 638
1.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-25 (SDOG V-25) ze stali w gatunku S480W szt. 6 638
1.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-25 (SDOS V-25) ze stali w gatunku S480W szt. 2 290
Część nr: 2
2.1 Strzemię dwujarzmowe dolne V-29 (SDD V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 58 005
2.2 Strzemię dwujarzmowe górne V-29 (SDG V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 67 512
2.3 Strzemię dwujarzmowe środkowe V-29 (SDS V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 6 196
Część nr: 3
3.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-29 (SDOD V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 104 159
3.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-29 (SDOG V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 104 058
3.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-29 (SDOS V-29) ze stali w gatunku S480W szt. 40 438
Część nr: 4
4.1 Strzemię dwujarzmowe dolne V-32/34/36 (SDD V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 42 800
4.2 Strzemię dwujarzmowe górne V-32/34/36 (SDG V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 49 800
4.3 Strzemię dwujarzmowe środkowe V-32/34/36 (SDS V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 23 566
Część nr: 5
5.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 241 026
5.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-32/34/36 (SDOG V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 241 026
5.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W szt. 9 555