II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Halemba, Ruch Pokój, Ruch Bielszowice w 2018 roku
Reference number: 701701268
II.1.2)Main CPV code42419500 Parts of lift, skip hoists or escalators
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Halemba, Ruch Pokój, Ruch Bielszowice w 2018 roku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Prowadnik stalowy szybowy
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419500 Parts of lift, skip hoists or escalators
II.2.4)Description of the procurement:
Prowadnik stalowy szybowy.
Zawiesie liny wyrównawczej okrągłej wlk. 1
Lot No: 2
Zawiesie liny wyrównawczej okrągłej wlk. 1.
Zawiesie liny wyrównawczej okrągłej wlk. 3
Lot No: 3
Zawiesie liny wyrównawczej okrągłej wlk. 3.
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej stalowo-gumowej wlk. 6
Lot No: 4
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej stalowo-gumowej wlk. 6.
Zawiesie 4xlinowe wlk. 3.
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową
Lot No: 6
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową.
Zawiesie liny nośnej 2xlonowe wlk. 4
Lot No: 7
Zawiesie liny nośnej 2xlonowe wlk. 4.
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej typ Sadex
Lot No: 8
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej typ Sadex.
Zawieszenie nośne naczyń wyciągowych odmiana A wlk-4
Lot No: 9
Zawieszenie nośne naczyń wyciągowych odmiana A wlk-4.
Zawieszenie nośne 4xlinowe z blachami trzonowymi wlk-3
Lot No: 10
Zawieszenie nośne 4xlinowe z blachami trzonowymi wlk-3.
Części do urządzenia wyciągowego pozostałe wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ
Lot No: 11
Części do urządzenia wyciągowego pozostałe wg asortymentu określonego w załączniku nr 1 do SIWZ.