Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa głowicy wibracyjnej dużej w ramach Programu"Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021”
Referenznummer der Bekanntmachung: DDGW2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43311000 Rammen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest „dostawa dużej głowicy wibracyjnej 1 - szt (jedna sztuka) fabrycznie nowej. Głowica wibracyjna większa będzie służyła do dobijania rur, których głowica wibracyjna mniejsza nie jest w stanie osadzić na projektowaną rzedną. Koniecznym jest wykorzystanie całkowitego potencjału mocy, co można uzyskać jedynie z głowic wibracyjnych o niskiej częstotliwości, której granica została określona na 1500 obr/min. Pożądanym jest także uzyskanie jak największej amplitudy drgań (powyżej 25 mm), co w znacznym stopniu przyśpieszy proces pogrążania rur. Innym bardzo istotnym parametrem jest statyczna siła wyrywająca, która w tym wypadku nie powinna być mniejsza niż 1000 kN. Koszty transportu winny być wliczone w cenę.