Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: PSKUS 2022/92
II.1.2)Galvenās CPV kods09123000 Dabasgāze
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Dabasgāzes piegāde VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)09123000 Dabasgāze
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Dabasgāzes piegāde VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”
Daļas numurs: 2
Dabasgāzes piegāde SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Daļas numurs: 3
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: PSKUS 2022/92
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09123000 Aardgas
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 3
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 3
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09123000 Aardgas
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel nr.: 2
Perceel nr.: 3