II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Проект. и внедр. на система за управл. на влаковата работа в ДП НКЖИ, вкл. система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение, по обособени позиции
II.1.2)Código CPV principal34943000 Sistema de monitorización del tráfico ferroviario
II.1.4)Breve descripción:
Обществената поръчка включва следните обособени позиции:
— обособена позиция 1 „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“,
— обособена позиция 2 „Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“,
— обособена позиция 3 „Изпълнение на мерки за визуализация и публичност за договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“,
— обособена позиция 4 „Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение“,
— обособена позиция 5 „Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение“,
— обособена позиция 6 „Изпълнение на мерки за визуализация и публичност за договор с предмет „Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение“.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 17 790 500.00 BGN
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)34943000 Sistema de monitorización del tráfico ferroviario
II.2.4)Descripción del contrato:
Етап 1: Детайлно проектиране на СУВР; Етап 2: Разработка на СУВР; Етап 3: Внедряване на СУВР в тестова среда; Етап 4: Тестване на СУВР за осигуряването на изискваното качество в тестовата среда; Етап 5: Обучение на персонала за работа със СУВР в тестовата среда; Етап 6: Внедряване на СУВР в реална среда.
Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ”
Lote nº: 2
71700000 Servicios de monitorización y control
ОП 2 вкл.:Осигуряване цялостна техническа експертиза за НКЖИ по отношение на функциите по приемане на СУВР;Подпомагане с техническа експертиза на НКЖИ по отношение на прякото наблюдение при изпълн.на дейностите по договор за „проектиране и внедряване на СУВР в НКЖИ“ с оглед осигур.на съотв.между дейностите по договора и изискв.,описани в ТС по договора;Подпомагане с техническа експертиза на НКЖИ по отношение на контрола при изпълн.на дейностите по договор за „Проектиране и внедряване на СУВР в ДП НКЖИ” с оглед осигур.на съотв.между дейностите по договора и изискванията, описани в ТС по договора;Консултиране на НКЖИ по отношение на отчитане на отделните дейности и осъществ,на качествен контрол на готовите продукти в рамките на договора;Подпомагане на НКЖИ с техническа експертиза при осъществяването на комуникацията с Изпълнителя.
Изпълнение на мерки за визуализация и публичност за договор с предмет „Проектиране и внедряване на система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“
Lote nº: 3
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79416000 Servicios de relaciones públicas
Изпълнението включва:
— изработка и доставка на 1 бр. видеоклип, показващ работата на СУВР,
— изготвяне и монтиране на 2 бр. информационни табели,
— организиране и провеждане на 1 бр. публично събитие.
Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение
Lote nº: 4
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)35120000 Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
ОП 4 вкл.:Етап 1: Проектиране на СМКППЖСД;Етап 2: Доставка и монтаж на оборудване;Етап 3: Тестване в тестова среда на СМКППЖСД за проверка на изискваното качество;Етап 4:Интеграция на кабелните мрежи на контролните точки с тези на осигурителната техника.Етап 5: Обучение на обслужващият персонал за работа със СМКППЖСД;Етап 6: Внедряване на СМКППЖСД в реална работна среда.
Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение“
Lote nº: 5
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)71700000 Servicios de monitorización y control
35120000 Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
— осигуряване цялостна техническа експертиза за НКЖИ по отношение на функциите по приемане на СМКППЖСД,
— подпомагане с техническа експертиза на НКЖИ по отношение на прякото наблюдение при изпълнението на дейностите по договор за изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение с оглед осигуряване на съответствие между дейностите по договора и изискванията, описани в техническата спецификация по договора,
— подпомагане с техническа експертиза на НКЖИ по отношение на контрола при изпълнението на дейностите по договор за изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение с оглед осигуряване на съответствие между дейностите по договора и изискванията, описани в техническата спецификация по договора,
— консултиране на НКЖИ по отношение на отчитане на отделните дейности и осъществяване на качествен контрол на готовите продукти в рамките на договора,
— подпомагане на НКЖИ с техническа експертиза при осъществяването на комуникацията с изпълнителя.
Изпълнение на мерки за визуализация и публичност за договор с предмет „Изграждане на система за мониторинг и контрол на параметри на подвижен железопътен състав в движение“
Lote nº: 6
— изработка и доставка на 1 бр. видеоклип, показващ работата на СМКППЖСД,