Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sunkvežimių ir priekabų padangos
II.1.2)Code CPV principal34350000 Pneus pour charges légères et lourdes
II.1.4)Description succincte:
Sunkvežimių ir priekabų padangos, kurios bus įsigyjamos taikant dinaminę pirkimų sistemą. Orientacinė prekių apimtis pinigine išraiška dinaminės pirkimų sistemos galiojimo laikotarpiu – iki 4 064 775,00 EUR su PVM.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34350000 Pneus pour charges légères et lourdes
II.2.4)Description des prestations:
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34350000 Lengvųjų ir sunkiųjų transporto priemonių padangos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34350000 Lengvųjų ir sunkiųjų transporto priemonių padangos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: