Lieferungen - 265145-2023
Submission deadline has been amended by:  310632-2023
Tschechien-Liberec: Lithotripter
2023/S 086-265145
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Litotryptor
Referenznummer der Bekanntmachung: CC/OŘ/KNL1/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33153000 Lithotripter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro extrakorporální litotrypsi (dále také jako „litotryptor“) sestávajícího z generátoru rázů, ovládací konzole, zákrokového stolu, C-ramene a ultrazvuku. Celý systém bude sloužit pro drcení ledvinových kamenů, urologickou diagnostiku a intervence. Před zahájením dodávky zajistí vybraný dodavatel demontáž, odvoz a likvidaci stávajícího zařízení Dornier Compact Sigma M.
Součástí předmětu veřejné zakázky bude provádění bezplatného záručního servisu po dobu 2 let (24 měsíců) a pozáručního servisu po dobu 8 let (96 měsíců) po ukončení záruční lhůty. Podrobně v zadávacích podmínkách.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 22 600 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33111000 Röntgengeräte
50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: