Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nákup a dodání železničních výhybek a náhradních dílů
II.1.2)Hlavní kód CPV34000000 Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky železničních výhybek a náhradních dílů pro železniční výhybky dle bližší technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.