Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Marktconsultatie - marktconsultatie Raamovereenkomst uitzendkrachten (verwachte einddatum: 03-07-2019).
Número de referencia: 19.293-GBC
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
De gemeente Den Haag is op zoek naar inzicht in de markt op het gebied van het inhuren van uitzendkrachten. Het te verkrijgen inzicht moet leiden tot een Europese aanbesteding waar de vraagstelling zodanig is dat optimale aansluiting mogelijk is tussen de behoefte van de gemeente en de kennis, kunde en mogelijkheden die de markt biedt.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato: II.2.14)Información adicional