Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Marktconsultatie – AT/2019/10: Nieuwe raamovereenkomst projectbeheersing (verwachte einddatum: 1.10.2019).
Número de referencia: AT/2019/10
II.1.2)Código CPV principal71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
II.1.4)Breve descripción:
Op 31.5.2020 loopt de huidige raamovereenkomst projectbeheersing af. Daarom wil Rijkswaterstaat (RWS) op 4.7.2019 ’s middags in gesprek met de markt om het fundament te leggen voor een verdere samenwerking op het vakgebied van projectbeheersing.
Natuurlijk gaan we dit doen in lijn met de nieuw te ontwikkelen visie op samenwerking omtrent diensten 2030, waarover ’s ochtends zal worden gesproken (AT/2019/09 Diensten 3.0). Echter, omdat de huidige raamovereenkomst projectbeheersing al op 31.5.2020 afloopt, willen we op deze middag meer concreet over de dienstinkoop projectbeheersing in 2020 spreken.
De kick-off vindt plaats op donderdag 4.7.2019 in de middag, omgeving Utrecht. De exacte locatie, het programma en tijdstip worden zo snel mogelijk gecommuniceerd.
Aanmelden is mogelijk tot en met 16.6.2019. Marktpartijen kunnen zich aanmelden via de berichtenknop op TenderNed.
Zie voor verdere informatie de bijlage "Uitnodiging Marktconsultatie Projectbeheersing".
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)71300000 Servicios de ingeniería
79994000 Servicios de administración de contratos
II.2.4)Descripción del contrato: II.2.14)Información adicional