Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-2
Nuorodos numeris: 701903539
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24322400 Fenoliai ir jų dariniai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 16 do 30 razy, komponent A i B
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24322400 Fenoliai ir jų dariniai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 31 do 40 razy, komponent A i B
Pirkimo dalies Nr.: 2
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 41 do 74 razy, komponent A i B
Pirkimo dalies Nr.: 3
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla oddziałów polskiej grupy górniczej S.A. – nr grupy 241-2
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą powyżej 75 razy, komponent A i B
Pirkimo dalies Nr.: 4
Piana fenolowa antypirogeniczna – minimum IV kl. Inhibitora komponent A i B
Pirkimo dalies Nr.: 5
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 265550-2020
Polska-Katowice: Fenole i pochodne
2020/S 109-265550
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903539
II.1.2)Główny kod CPV
24322400 Fenole i pochodne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5