Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 265570-2021
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš kai kurių Europos Sąjungos oficialiųjų kalbų į lietuvių kalbą
2021/S 101-265570
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš kai kurių Europos Sąjungos oficialiųjų kalbų į lietuvių kalbą
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimą sudaro 6 dalys (žr. II.2 skirsnį). Pirkimo dalys yra nuolatinės ir bet kuriuo metu vykdant pagal šį pirkimą sudarytas sutartis galės būti priimami nauji prašymai. Bendrosios sutartys bus sudaromos dėl atskirų pirkimo dalių. Šių sutarčių trukmė bus vieneri metai su galimybe, nė vienai iš šalių nepareiškus apie sutarties nutraukimą, pratęsti trims vienerių metų trukmės laikotarpiams. Maksimalus sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius nurodytas dėl kiekvienos pirkimo dalies. Remiantis sutarties sudarymo kriterijais, bus sudarytas kontrahentų eilės sąrašas. Šis sąrašas nurodo pirminę eilės tvarką, pagal kurią, atsižvelgiant į kontrahentų vertimo apimtis ir galimą jų specializacijos sritį, jiems bus siūlomi konkretūs darbai. Sąrašo eilės tvarka bus periodiškai peržiūrima taip, kad joje atsispindėtų reali teikiamų paslaugų kokybė. Sąrašo eilės tvarka taip pat gali būti peržiūrima sudarius naujas ar nutraukus galiojančias bendrąsias sutartis.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
EN
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš anglų kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.
FR
Pirkimo dalies Nr.: 2
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš prancūzų kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.
DE
Pirkimo dalies Nr.: 3
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.
ES
Pirkimo dalies Nr.: 4
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš ispanų kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.
IT
Pirkimo dalies Nr.: 5
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš italų kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.
PL
Pirkimo dalies Nr.: 6
Bendrųjų sutarčių sudarymas dėl teisinių tekstų vertimų raštu iš lenkų kalbos į lietuvių kalbą. Maksimalus pagal šią pirkimo dalį sudarytinų bendrųjų sutarčių skaičius yra 30. Kvietimas teikti prašymus yra nuolatinis.