Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Teisės aktų tvarkymo paslaugos pirkimas
II.1.2)Código CPV principal72300000 Servicios relacionados con datos
II.1.4)Breve descripción:
Perkamos teisės aktų tvarkymo paslaugos.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72300000 Servicios relacionados con datos
II.2.4)Descripción del contrato:
Preliminarus 12 mėn. paslaugų teikimo laikotarpio dokumentų kiekis – iki 11 000, kuris gali kisti (didėti / mažėti) iki 10 proc. per 12 mėn. paslaugų teikimo laikotarpį.
Dokumentų sutvarkymo terminai:
— Tarybos sprendimai ir Tarybos sprendimų projektai turi būti sutvarkyti ir publikuojami per 1 darbo dieną nuo jų pateikimo teikėjui dienos,
— kitų tipų dokumentai turi būti sutvarkyti ir būti publikuojami per 3 darbo dienas nuo jų pateikimo teikėjui dienos.