Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Afvalinzameling en verwerking
II.1.2)Main CPV code90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
De huidige Dienstverleningsovereenkomst van het COA expireert op 14 oktober 2022, hetgeen de aanleiding is voor deze aanbesteding. De ingangsdatum van de nieuwe Dienstverleningsovereenkomst voor het inzamelen en verwerken van afval is naar verwachting 15 oktober 2022 voor alle locaties van het COA. De aanbestedende dienst wenst door middel van deze aanbestedingsprocedure één geschikte marktpartij te selecteren voor de inzameling en verwerking van diverse soorten afval op al haar locaties verspreid over Nederland. De exacte locaties van het COA zijn te vinden op www.coa.nl.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
De aanbestedende dienst wenst door middel van deze aanbestedingsprocedure één geschikte marktpartij te selecteren voor de inzameling en verwerking van diverse soorten afval op al haar locaties verspreid over Nederland. De exacte locaties van het COA zijn te vinden op www.coa.nl. Zie voor verdere informatie het beschrijvend document.