Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ruokavirasto - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Sovellus- ja ohjelmistokehityspalvelut sekä ylläpito- Maaseutu.fi -verkkosivuston suunnittelun, toteutuksen, jatkokeh. sekä tuki- ja ylläpid. hankinta
Referenznummer der Bekanntmachung: 7196/02.03.02/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72400000 Internetdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena oli verkkosivuston kokonaistoimitus SaaS-palveluna. Verkkosivuston suunnittelun ja toteutuksen lisäksi hankinta sisälsi sivuston ja sen käyttöjärjestelmän tuki- ja ylläpidon jatkossa. Näiden lisäksi hankittiin erikseen tilattavia jatkokehitys- ja lisätöitä.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 7196/02.03.02/2021
II.1.2)Main CPV code72400000 Internet services
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: