Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция №2
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) , в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 226 673,00 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 126 586,70 лв. без ДДС в поканата към "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД и 100 086,30 лв. без ДДС в поканата към "РОНОС"ООД.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)"