Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: UC-2017-214
II.1.2)Código CPV principal79600000 Servicios de contratación
II.1.4)Breve descripción:
Region Östergötland och Östgötatrafiken kommer under de närmaste åren att vara i behov av rekryteringstjänster och executive searchtjänster vid kompetensförsörjningen av chefer, specialister och medarbetare.
Anbud kan lämnas på följande områden:
Anbudsområde A: Rekryteringstjänster för chef, specialist, medarbetare.
Anbudsområde B: Executive searchtjänst för chef, specialist, medarbetare.