Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Pirkanmaan TE-palvelupilotti
Número de referencia: PIRELY/4038/2019
II.1.2)Código CPV principal79611000 Servicios de búsqueda de trabajo
II.1.4)Breve descripción:
Hankinnan kohteena on heikommassa työmarkkina-asemassa oleville TE-toimiston asiakkaille suunnattu palvelu, jonka ensisijaisena tavoitteena on asiakkaan työllistyminen avoimille työmarkkinoille. Palvelun toissijainen tavoite on asiakkaan siirtyminen lähemmäs työllistymisen vaihetta. Tarkempi kuvaus hankittavasta palvelusta sekä tärkeää tietoa hankintamenettelystä, sen aikatauluista sekä muita ohjeita osallistumishakemuksen laatimiseen löytyy liitteestä 1, Osallistumispyyntö. Lue huolellisesti myös muut liitteet.