Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Udbud med forhandling vedrørende en SaaS-Kontrakt om levering, integration, drift, hosting, vedligeholdelse og support af et Learning Management System (LMS)
II.1.2)Código CPV principal72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
II.1.4)Breve descripción:
Udbud med forhandling vedrørende en SaaS-Kontrakt om levering, integration, drift, hosting, vedligeholdelse og support af et Learning Management System (LMS) til Københavns Professionshøjskole.
Tryk her https://permalink.mercell.com/106877601.aspx