Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Prenova zalednega informacijskega sistema
Número de referencia: 430-9/2019
II.1.2)Código CPV principal72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado
II.1.4)Breve descripción:
Predmet javnega naročila obsega naslednje aktivnosti:
1. Prilagoditev programske kode splošne informacijske rešitve ECP SP BO (verzija 2.1.1-HOTFIX) (v nadaljnjem besedilu: ECP SP BO).
2. Implementacija delovnih tokov (Workflow).
3. Izdelava predlog dokumentov v Open Office formatu, kot jih uporablja ECP SP BO.
4. Integracija prilagojene splošne informacijske rešitve ECP SP BO (v nadaljnjem besedilu: ECP SP SI BO) z obstoječimi IS naročnika in zunanjimi moduli (implementacija uporabniških pravic in integracija z LDAP, integracija s sistemom za uradne objave, integracija s TMView, DSView in InfoDB ter integracija z digitalnim elektronskim podpisom SETCCE proXSign).
5. Migracija vseh podatkov obstoječega sistema, v več iteracijah, iz vmesne baze (MS SQL in datotečni sistem) v novo bazo (MS SQL) in repozitorij datotek (Alfresco) z ustreznimi kontrolami, ki jih zagotovi ponudnik.
6. Sodelovanje pri vzpostavitvi testnega okolja za ECP SP SI BO pri naročniku ter vsakokratnem nameščanju njeg
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado
II.2.4)Descripción del contrato:
6. Sodelovanje pri vzpostavitvi testnega okolja za ECP SP SI BO pri naročniku ter vsakokratnem nameščanju njegovih (vmesnih) testnih verzij.
7. Sodelovanje pri prehodu ECP SP SI BO v produkcijo in pomoč pri odpravi napak v prehodnem obdobju.