We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa energii elektrycznej na bieżące potrzeby PKM Sp. z o.o. w Jaworznie w okresie od 1.01.2023r. do 31.12.2023r
Reference number: PKM\ZP\1\2022
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.) na potrzeby PKM Jaworzno o łącznym wolumenie szacunkowym 5 000 000 kWh, liczbie 10 punktów poboru w okresie od dnia 01.01.2023 roku do dnia 31.12.2023 roku,
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 4 731 100.00 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.) na potrzeby PKM Jaworzno o łącznym wolumenie szacunkowym 5 000 000 kWh, liczbie 10 punktów poboru w okresie dostaw, tj. nie wcześniej niż od dnia 01.01.2023 roku do dnia 31.12.2023 roku,
Punkty poboru energii :
1) Jaworzno KRAKOWSKA 9
2) Jaworzno KRAKOWSKA 9
3) Jaworzno KRAKOWSKA 9
4) Jaworzno Józefa Chełmińskiego
5) Jaworzno - Byczyna Astrów
6) Jaworzno - Oś Stałe ul. Wojska Polskiego
7) Jaworzno Szczakowa ul. Kolejarzy
8) Jaworzno – oś. Podłeże Al. Piłsudskiego
9) Jaworzno- Łubowiec ul. Katowicka
10) Jaworzno Szczakowa ul. Kolejarzy
Zamawiający zastrzega, że do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej, rozpoczęcie dostaw nastąpi w terminie od 1.01.2023, jednak nie wcześniej niż po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązujących umów dostarczania energii oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany sprzedawcy. Wykonawca dokona wszelkich czynności i uzgodnień z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD) niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy i skutecznego rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej w tym w szczególności: wypowiedzenia istniejących umów kom-pleksowych, zgłoszenia do OSD nowych umów sprzedaży energii elektrycznej. Czynności te Wykonawca wykona na podstawie stosownych pełnomocnictw udzielonych wraz z zawarciem umów sprzedaży energii elektrycznej.
Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 3 grup (Kategorii do OPZ) według poniższej klasyfikacji (wielkość poddana prawu opcji)
energia elektryczna dla grupy taryfowej B23 3 350 000,00 kWh
energia elektryczna dla grupy taryfowej C21 1 500 000,00 kWh
energia elektryczna dla grupy taryfowej C11 150 000,00 kWh