II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa szwów chirurgicznych
Numer referencyjny: DZ.3321.33.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Zad. 1- Zad.18
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 18.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 18 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 18
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zad.1- Szew niewchłanialny, pleciony, poliestrowy powlekany polibutylanem
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141121 Szwy chirurgiczne
33141120 Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie
Z wymaganiami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2020r., poz. 186),
3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności.
3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214
UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
W odniesieniu do zadania nr 1 i 2
KRYTERIUM CENA waga: 60 %
KRYTERIUM JAKOŚĆ waga: 40 %
W odniesieniu do Zadania 1 i 2 - Zamawiający wymaga:
Próbki przedmiotu zamówienia w liczbie 2 szt. w odniesieniu do każdej pozycji Formularza cenowego, potwierdzające jednoznacznie zgodność parametrów zaoferowanego przedmiotu zamówienia z określonymi w SWZ;
Wykonawca jest zobowiązany sporządzić i dołączyć wykaz próbek zawierający informację o przyporządkowaniu każdej próbki (oznaczonej zgodnie z danymi w wykazie próbek) do odpowiedniej pozycji Formularza cenowego. Próbka stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu.
Zad.2- Szew syntetyczny, monofilamentowy, niewchłanialny
Część nr: 2
Zad.3- Materiały hemostatyczne
Część nr: 3
W odniesieniu do zadań: nr 3 - nr 18
KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 40 %
Zad.4- Nić syntetyczna wchłanialna na Oddział Laryngologii
Część nr: 4
Zad.5- Szew syntetyczny, monofilamentowy, niewchałanialny z poliamidu na Oddział Neurochirurgii
Część nr: 5
Zad.6- Szew syntetyczny niewchłaniany, poliestrowy, powlekany silikonem, pleciony na Oddział Neurochirurgii
Część nr: 6
Zad.7- Szew syntetyczny wchłanialny, pleciony na Blok Operacyjny Neurochirurgii
Część nr: 7
Zad.8 - Ładunki do staplera
Część nr: 8
Zad.9- Nić syntetyczna monofilamentowa na Oddział Ortopedii
Część nr: 9
Zad.10- Nić syntetyczna plecionka, powlekana wchłaniana
Część nr: 10
Zad.11- Nici niewchłaniane na Oddział Ortopedii
Część nr: 11
Zad.12- Plecionka syntetyczna, powlekana na Oddział Ortopedii
Część nr: 12
Zad.13- Stapler i wosk jałowy na Oddział Ortopedii
Część nr: 13
Zad.14- Materiały do hemostazy na Oddział Ortopedii
Część nr: 14
Zad.15 - Specjalistyczny szew do zabiegów ortopedycznych metodą artroskopową na Oddział Ortopedii
Część nr: 15
Zad.16 - Specjalistyczny szew do zabiegów ortopedycznych metodą artroskopową wzmacniany włóknami poliamidowymi na Oddział Ortopedii
Część nr: 16
Zad.17- Nić syntetyczna wchłanialna, pleciona na Szpitalny oddział Ratunkowy
Część nr: 17
Zad.18- Szwy do laparoskopowego usuwania wyrostka dla Bloku Operacyjnego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Część nr: 18