Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aviacijos saugumo įranga (rentgeno spindulių įrenginiai) ir automatinė dėžučių grąžinimo sistema
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38582000 Röntgenkontrollausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkama aviacijos saugumo įranga (rentgeno spindulių įrenginiai) ir automatinė dėžučių grąžinimo sistema pagal pirkimo dokumentuose nustatytus reikalavimus.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
51220000 Installation von Kontrollgeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: