Servicios sociales y otros servicios específicos – contratos públicos
Anuncio de información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Voornemen tot gunnen aanvullende opdracht Collingwood Internationaal t.b.v. het Global Center on Adaptation
II.1.2)Código CPV principal98910000 Servicios específicos de organizaciones y entidades extraterritoriales
II.1.4)Breve descripción:
Dit betreft een publicatie tot voornemen om een aanvullende opdracht te gunnen aan Collingwood Internationaal ten behoeve van de communicatiestrategie van de Global Commission on Adaptation. Opdrachtgever is het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW), Directie Internationaal. Het Global Center on Adaptation (GCA) is een internationaal opererend samenwerkingsverband dat de Commissie ondersteunt bij de internationale verankering van het adaptatievraagstuk. In september 2019 presenteert de Commissie haar bevindingen in het Flagship Report, 1 van de mijlpaalproducten. Met deze opdracht wordt beoogd de huidige communicatiestrategie op korte termijn verder uit te bouwen ter promotie van het Flagship Report.
Reacties zijn mogelijk tot uiterlijk 26.6.2019 23:59 uur.
Meer informatie treft u in de bijlage.
Let op: dit is slechts een vooraankondiging van een voornemen tot gunnen en geen aankondiging van een opdracht.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 125 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79342200 Servicios de promoción
79996000 Servicios de organización de empresas
79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.2.4)Descripción del contrato:
De geraamde waarde van de opdracht bedraagt EUR 125 000,00 exclusief BTW voor een periode van 6 maanden. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.