II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 251-1)
Reference number: 701701152
II.1.2)Main CPV code31520000 Lamps and light fittings
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 315-1.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1 - Projektory ognioszczelne
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31520000 Lamps and light fittings
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2 - Reflektor ognioszczelny płaski LED
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3 - Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4 - Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i zwieszakowe
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5 - Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe i LED
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6 - Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń zagrożonych wybuchem
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7 - Ognioszczelne oprawy płaskie LED
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8 - Części zamienne do opraw typu: OLR, NLS
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9 - Części zamienne do opraw typu: G-55, G-100M
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10 - Oprawy przemysłowe świetlówkowe
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11 - Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych
Lot No: 11
Część zamówienia (zadania) nr 12 - Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym.
Lot No: 12
Część zamówienia (zadania) nr 13 - Oprawy przemysłowa ze świetlówkami LED
Lot No: 13
Część zamówienia (zadania) nr 14 - Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe
Lot No: 14
Część zamówienia (zadania) nr 15 - Oprawy halogenowe i naświetlacze
Lot No: 15
Część zamówienia (zadania) nr 16 - Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe IP min 55
Lot No: 16
Część zamówienia (zadania) nr 17 - Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej
Lot No: 17
Część zamówienia (zadania) nr 18 - Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED
Lot No: 18
Część zamówienia (zadania) nr 19 - Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki
Lot No: 19