Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Usluge tehničke i administrativne podrške upravljanja projektom „Poboljšanje Vodno-komunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka“.
Número de referencia: VV 04/2018
II.1.2)Código CPV principal71310000 Servicios de consultoría en ingeniería y construcción
II.1.4)Breve descripción:
Usluge u okviru ovog ugovora obuhvaćaju usluge tehničke i administrativne podrške upravljanja projektom „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka“ tijekom pripreme, projektiranja, izvođenja radova i provedbe usluga.