Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 267092-2015
Zobrazit zhuštěný náhled
Belgie-Brusel: Studie o mapování inovačních klastrů v oblasti internetu věcí v Evropě – SMART 2015/0012
2015/S 145-267092
Oznámení o zakázce
Služby
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Studie o mapování inovačních klastrů v oblasti internetu věcí v Evropě – SMART 2015/0012.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plnění
Kategorie služeb č. 10: Průzkum trhu a veřejného mínění
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Prostory poskytovatele služeb.
Kód NUTS
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Studie o mapování inovačních klastrů v oblasti internetu věcív Evropě.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
79310000 Průzkum trhu
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
Maximální cena: 400 000 EUR.
II.2.2)Informace o opcích
Opce: ne
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Studija o mapiranju inovacijskih klastera u vezi s „internetom stvari” u Europi — SMART 2015/0012
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 10: Usluge istraživanja tržišta i usluge ispitivanja javnog mišljenja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Studija o mapiranju inovacijskih klastera u vezi s „internetom stvari” u Europi.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)79310000 Usluge istraživanja tržišta
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Najveća vrijednost: 400 000 EUR.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Onderzoek naar de inkaartbrenging van innovatieclusters die verband houden met het internet van de dingen in Europa — SMART 2015/0012.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 10: Diensten voor marktonderzoek en peiling van de openbare mening
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: in de kantoren van de contractant.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Onderzoek naar de inkaartbrenging van innovatieclusters die verband houden met het internet van de dingen in Europa.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Maximumwaarde: 400 000 EUR.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen