Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Marktconsultatie - Zonnegeluidswal A1 Gooimeer (verwachte einddatum: 05-07-2022).
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Het aanbrengen, onderhouden en exploiteren van een zonnepark op een geluidswal (zie marktconsulatiedocument).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09330000 Zonne-energie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.14)Nadere inlichtingen