Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Sapiegų rūmų fasadų tvarkomieji paveldosaugos darbai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45212300 Meno ir kultūros pastatų statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sapiegų rūmų, adresu, L. Sapiegos g. 13, Vilnius, unikalus kultūros vertybių registro kodas 25771, kultūros paminklas, bendras pastato plotas apie 3066 m2, fasadų tvarkomieji paveldosaugos darbai
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45212300 Meno ir kultūros pastatų statybos darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: